پیام مدیریت - مهدی مطلبی
 
" ویژگی های مدیران "
 
فَلَا تُطِعِ الْمُكَذِّبِينَ ﴿۸﴾وَدُّوا لَوْ تُدْهِنُ فَيُدْهِنُونَ ﴿۹﴾ وَلَا تُطِعْ كُلَّ حَلَّافٍ مَّهِينٍ ﴿۱۰﴾ هَمَّازٍ مَّشَّاء بِنَمِيمٍ ﴿۱۱﴾مَنَّاعٍ لِّلْخَيْرِ مُعْتَدٍ أَثِيمٍ ﴿۱۲﴾ عُتُلٍّ بَعْدَ ذَلِكَ زَنِيمٍ ﴿قلم۱۳﴾
ای پیامبر از دروغگویان پیروی نکن. آنان دوست دارند که سازش کنی و آنان نیز به نفاق با تو سازش کنند. از فرومایگان که بسیار سوگند می خورند پیروی نکن و نیز آنان که بسیار عیب جو و برای سخن چینی پرجنب و جوش هستند. آنان که مانع کار خیر می شوند، متجاوز و گنه پیشه و خشن و بی ریشه اند.
رهبران و مدیران باید سرچشمه نشاط، امید، وحدت و تقوی باشند و صفاتی همچون عیب جویی، سخن چینی، بخل و خشونت که هر یک عامل دلسردی و تفرقه است در آنان نباشد، زیرا در این آیات، فرمانبری از صاحبان این خصلت نهی شده است.

شرکت های تابعه

شرکت سرمایه گذاری فدک قدر تکسا

 شرکت سرمایه گذاری فدک قدر تکســـا بر مبنای همکاری مشترک سه شرکت فدک کوثر توس ، شرکت توسعه سرمایه گذاری قدر وگروه بازرگانی توسعه تجارت تکسا ایجاد و در اداره کل ثبت شرکت ها به ثبت رسیده است.

شرکت با توجه به ماموریت  و موضوع فعالیت مندرج در اساس نامه عهده دار پیگیری پاره ای از فعالیت های سهامداران در منطقه، مطالعه و حرکت در حوزه های قابل سرمایه گذاری و فرصت های کسب و کار ، مطالعه و سرمایه گذاری در فعالیت های دانش بنیان می باشد.

 
 

آخرین اخبار
  افتتاح رسمی نیروگاه برق پاک ثامن شرکت صنعت یاران انرژی فدک قدر
آغاز به فعالیت نیروگاه برق پاک ثامن در محل پایانه مسافربری امام رضا (ع) به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور شهردار محترم مشهد و مسئولین
۱۳۹۳/۱۱/۲۷ :تاريخ

ورود
E-mail
کلمه رمز
» كلمه رمز خود را فراموش كرده ايد؟
» عضويت کاربران جديد

عکس های منتخب

لینک وب سایت شرکت های تابعه

لینک های مفید
کلیه حقوق سایت متعلق به شرکت سرمایه گذاری فدک قدر تکسا می باشد.